Edukacja i zaopatrzenie
lekarzy ortodontów

 

PRYWATNE / OSOBISTE KONSULTACJE DLA LEKARZY ORTODONTÓW, PROWADZONE
PRZEZ
DR IZABELĘ PIETRUCZUK
I
DR WERONIKĘ WOJCIECHOWSKĄ

Udostępniamy Państwu możliwość skorzystania z prywatnych, osobistych konsultacji.
Ze względu na popularność konsultacji, konieczna jest rezerwacja terminu z wyprzedzeniem.
Konsultacje odbywają się w Warszawie w hotelu Radisson Collection, szczegóły poniżej. 

Od bieżącego sezonu osobiste konsultacje w Warszawie będą udzielane wyłącznie przez dr Izabelę Pietruczuk
i dr Weronikę Wojciechowską. Będą się one odbywały bezpośrednio przed oraz w trakcie kursów I stopnia cyklu Orthodontic Training Seminars of California.
W sprawie dat oraz programu kursów stopnia I prosimy o kontakt pod nr. telefonu  690 526 526.

Terminy konsultacji z dr Izabelą Pietruczuk (w języku angielskim lub polskim):.

  • Piątek, 07.06.2024.
  • Piątek, 04.10.2024.
  • Piątek, 15.11.2024.

Terminy konsultacji z dr Weroniką Wojciechowską (w języku angielskim lub polskim):

  • Piątek, 07.06.2024.
  • Niedziela, 09.06.2024.
  • Piątek, 04.10.2024.
  • Niedziela, 06.10.2024.
  • Piątek, 15.11.2024.
  • Niedziela, 17.11.2024.

Wszystkich lekarzy dentystów, którzy ukończyli kurs Orthodontic Seminars of California, zapraszamy do skorzystania z prywatnych konsultacji (maksymalny czas konsultacji to 1,5 godziny). Spotkania są umawiane w kolejności zapisów. Należy je umawiać i opłacać z odpowiednii wyprzedzeniem, kontaktując się z Rajmundem Chmielewskim pod adresem: info@LBOrthodontics.com lub telefonicznie: 690 526 526 (690 LBO LBO).


Lekarze mogą omawiać przypadki swoich pacjentów, mogą to być przypadki nowe lub już w trakcie leczenia. Warto skorzystać z doświadczenia dr Pietruczuk i dr Wojciechowskiej

Aby umożliwić konsultującym lekarzom postawienie właściwej diagnozy i prawidłowe prowadzenie doradztwa, lekarze są proszeni o dostarczanie na nośnikach pamięci (pen drive’ach USB lub własnych laptopach) niezbędnych w diagnostyce fotografii twarzy pacjentów (przedniej, profilu, w naturalnej pozycji ust i w uśmiechu), zdjęć 5 widoków ich modeli diagnostycznych, cefalometrycznego zdjęcia rentgenowskiego i szkicu cefalometrycznego oraz rentgenowskiego zdjęcia panoramicznego. Jeżeli zdjęcia wykonano po założeniu aparatu, prosimy o dostarczenie niezbędnych informacji odnośnie zastosowanego schematu pozycjonowania zamków oraz odnośnie łuków i wszelkich innych elementów aparatu, które zostały założone przed wykonaniem zdjęcia. Uczestnikom konsultacji zalecamy, aby we własnym interesie wcześniej przygotowywali i organizowali fotografie, aby uniknąć straty czasu podczas ich poszukiwania w czasie przeznaczonym na konsultację.

Dobrym pomysłem będzie także dostarczenie w formie pisemnej istotnych wniosków dotyczących każdego z przypadków, ogólnego „globalnego planu leczenia” oraz bardziej szczegółowego planu leczenia rozpisanego na poszczególne miesiące. To ćwiczenie jest bardzo ważne z punktu widzenia edukacyjnego

Cena za konsultację to 65€ za 1/2 godziny plus VAT (cena przeliczana jest na PLN wg aktualnego kursu zakupu €).

Informacje i zapisy:

Rajmund Chmielewski: info@lborthodontics.com;

telefon: 690 526 526

Copyright 2015 by Ling Plus Rajmund Chmielewski