Edukacja i zaopatrzenie
lekarzy ortodontów

Marka „Dr. Larry Brown Orthodontics” (LBO) została stworzona dla komfortu lekarzy dentystów, aby pomóc im w rozpoczęciu i rozwoju kariery w dziedzinie ortodoncji. LBO umożliwia lekarzom dostęp do rzetelnej wiedzy oraz zapewnia im zaopatrzenie we wszystkie narzędzia i materiały ortodontyczne niezbędne przy leczeniu pacjentów systemem doktora Larry’ego Browna. Co ważne z ekonomicznego punktu widzenia, produkty tej marki oferowane są w przystępnych cenach.


Doktor Larry Brown jest uznanym wykładowcą ortodoncji. Wysoka skuteczność jego systemu leczenia została zweryfikowana przez tysiące dentystów – uczestników jego szkoleń na całym świecie, z powodzeniem leczących swoich pacjentów. W Polsce, gdzie doktor Brown szesnasty już rok nieprzerwanie prezentuje swoje praktyczne kursy dla początkujących („Orthodontic Seminars of California”) oraz kursy dla zaawansowanych, niesłabnące zainteresowanie szkoleniami, które do tej pory ukończyło już ponad 1000 lekarzy potwierdza efektywność jego systemu leczenia. Co najistotniejsze, uczestnicy „Orthodontic Seminars of California” zyskują możliwość oferowania wszystkim swoim pacjentom leczenia na najwyższym poziomie.

Na kursach lekarze otrzymują wiedzę i praktyczną pomoc. Uczestnicy zapoznają się z systemem leczenia doktora Browna: artystycznym, logicznym, prostym i zapewniającym uzyskiwanie powtarzalnych efektów terapeutycznych oraz pięknych wyników estetycznych.

W Polsce, gdzie dr Brown od szesnastu lat prezentuje swoje kursy Orthodontics Seminars of California,  popularność jego Praktycznych Seminariów Ortodontycznych jest potwierdzona niesłabnącą frekwencją szkoleń, które ukończyły już tysiące lekarzy dentystów. W większości przypadków seminaria dr. Browna pozwoliły uczestniczącym w nich dentystom znacząco ulepszyć leczenie oferowane ich pacjentom.

Wykłady dr. Browna nie służą celom handlowym, co dotyczy wielu innych kursów, których głównym celem jest sprzedaż pewnych, zazwyczaj nadmiernie kosztownych produktów, które przynoszą niewątpliwe korzyści wyłącznie właścicielom firmy.

Jesteśmy wpisani do rejestru podmiotów prowadzących kształcenie podyplomowe lekarzy i lekarzy dentystów, a zatem uczestnictwo w naszych szkoleniach wiąże się z otrzymaniem punktów edukacyjnych.

Doskonałe uzupełnienie szkoleń stanowi podręcznik autorstwa doktora Larry’ego Browna „The Art Of Modern Orthodontics” („Sztuka nowoczesnej ortodoncji”), liczące 700 stron ilustrowane kompendium wiedzy z zakresu jego systemu leczenia.

Zapraszamy wszystkich do korzystania z trzydziestu pięciu lat doświadczeń doktora Browna w zakresie leczenia aparatem łuku prostego. Razem zaoferujemy pacjentom piękne uśmiechy i radość.

Zespół LBO: Twój przewodnik na szlaku ortodoncji

Podręcznik

The Art of Modern Orthodontics

Larry Brown

Orthodontic Club

Copyright 2015 by Ling Plus Rajmund Chmielewski